Zakończenie roku szkolnego 2017/2018
 
Szanowni uczniowie, rodzice, grono pedagogiczne
Serdecznie zapraszamy na uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018, które odbędzie się w dniu 22.06.2018r. w następujących godzinach:
830 Szkoła Podstawowa
1000 Szkoła Przysposabiająca do Pracy
1130 Gimnazjum i Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Piknik Integracyjny "Dla Niepodległej"

Stulecie Niepodległości Polski stało się inspiracją do zorganizowania Integracyjnego  Pikniku „Dla Niepodległej” w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Radomsku, który odbył się  w dniu 13.06.2108 roku.

Czytaj więcej: Dla Niepodległej


Bezpieczne wakacje

W dniu 12.06.2018r., z okazji zbliżających się wakacji, miał miejsce apel poświęcony bezpieczeństwu podczas letniego wypoczynku. Uczniowie Szkoły Zawodowej, wcielając się w rolę reporterów, przeprowadzili wywiad z zaproszonymi gości - przedstawicielami policji oraz straży pożarnej.

Czytaj więcej: Bezpieczne wakacje


Wycieczka do "Osikowej Doliny"- zakończenie projektu "Spotkania z wyobraźnią"

Na zakończenie projektu "Spotkania z wyobraźnią" dofinansowanego ze środków Telewizji Polskiej w ramach akcji charytatywnej Reklama Dzieciom 2016 odbyła się wycieczka dla 30 uczniów do Osikowej Doliny w Koziegłowach.

Czytaj więcej: Osikowa Dolina


I INTEGRACYJNE PODCHODY „DLA NIEPODLEGŁEJ”

W ramach obchodów stulecia niepodległości Polski w dniu 28 maja 2018 roku odbyła się impreza plenerowa pod hasłem I INTEGRACYJNE PODCHODY „DLA NIEPODLEGŁEJ”. To jedno z wielu przedsięwzięć zaplanowanych przez naszą placówkę w ramach świętowania i uczczenia tak ważnego dla naszego kraju faktu, jakim było odzyskanie niepodległości przez Polskę w 1918 roku.

Czytaj więcej: I Integracyjne Podchody